Grup Municipal

Junts x Sant Vicenç estem decidits a seguir treballant per tots els vicentins i vicentines que ens heu fet confiança i per a tothom qui no se senti representat pel nou govern.

Per això, apostem per fer una oposició responsable, crítica i coral. Farem una tasca d’equip, on cadascun dels regidors i regidores del nostre Grup Municipal tindran assignats uns barris i unes matèries concretes per treballar i fer-ne seguiment.

Maite Aymerich
Maite Aymerich

Portaveu i Regidora

maymerich@svh.cat

VILA VELLA

  • Urbanisme
  • Projectes estratègics
Miguel Ángel Camacho
Miguel Ángel Camacho

Regidor

mcamacho@svh.cat

CAN ROS I EL SERRAL

  • Educació
  • Cultura
  • Cooperació
Mei Cerdà
Mei Cerdà

Regidora

mcerda@svh.cat

EL TURÓ

  • Serveis Socials
  • Gent Gran
Arnau Mata
Arnau Mata

Portaveu suplent i Regidor

amata@svh.cat

CAN COSTA I LA VINYALA

  • Promoció Econòmica
  • Participació Ciutadana i Convivència
  • E-administració
Fran Infante
Fran Infante

Regidor

finfante@svh.cat

SANT ANTONI I LA FONT DEL LLARGARUT

  • Serveis Municipals
  • RRHH
  • Seguretat Pública
Yolanda Artigas
Yolanda Artigas

Regidora

yartigas@svh.cat

CAN SÀBAT I SANT ROC

  • Joventut i Infància
  • Esports
Quim Simon
Quim Simon

Regidor

jsimon@svh.cat

LA GUÀRDIA

  • Medi Ambient
  • Mobilitat
Fina Reina
Fina Reina

Regidora

josefinarm@svh.cat

SANT JOSEP

  • Igualtat
  • Habitatge